Maluch + 2022-2029

 

NAZWA ZADANIA: Dofinansowanie żłobka z programu MALUCH+ 2022–2029

CEL ZADANIA: Utworzenie 40 nowych miejsc opieki w żłobku w ramach nowej instytucji i dofinansowanie funkcjonowania tych miejsc w okresie 36 miesięcy.

ZADANIA ZREALIZOWANE W RAMACH PROJEKTU:

W ramach zadania zrealizowano następujące działania: koszty dokumentacji projektowej, budowlanej, koszty nadzoru i odbiorów: projekt architektoniczny, ekspertyza, projekt wentylacji, prace budowlane zewnętrzne: wybijanie otworów na okna i poprawki elewacyjne, zakup i montaż ślusarki okiennej, remont schodów zewnętrznych, zakup i montaż balustrad zewnętrznych, prace budowalne wewnętrzne: ścianki działowe gk z płyt gipsowo-kartonowych na rusztowaniu metalowym, drzwi wewnętrzne z ościeżnicą, klamką i montażem, wykonanie instalacji wodno – kanalizacyjnej/ centralnego ogrzewania / elektrycznej / gazowej / innej: wykonanie wentylacji mechanicznej wraz materiałem, modernizacja instalacji hydraulicznej – wykonanie instalacji centralnego ogrzewania, modernizacja instalacji kanalizacyjnej wewnętrznej i zewnętrznej, modernizacja instalacji elektrycznej, prace wykończeniowe: malowanie dwukrotne ścian i sufitów wraz z materiałem, sufity podwieszane z konstrukcją z wypełnieniem, zakup i montaż lamp sufitowych, układanie płytek z fugowaniem, biały montaż sprzętu sanitarnego, remont podłóg: układanie foli izolacyjnej, układanie paneli, montaż listw przypodłogowych, dostosowanie otoczenia: zakup podłoża i wykonanie podłoża na plac zabaw , zakup i montaż ogrodzenia na plac zabaw, zakup i montaż zabawek na plac zabaw, wyposażenie lokalu: zakup i montaż wyposażenia (mebli, wyposażenia wypoczynkowego , wyposażenia sanitarnego, zabawek ) do pomieszczeń żłobkowych tj. do sali dla dzieci nr 1, do sali dla dzieci nr 2, szatni, łazienki dla dzieci, jadalni, zakup pomocy do prowadzenia zajęć opiekuńczo-wychowawczych i edukacyjnych.

REZULTATY ZADANIA: Utworzenie 40 nowych miejsc opieki nad dziećmi do lat 3 w nowej instytucji żłobka pod adresem: ul. Tarnowska 1B, 34-600 Limanowa

GRUPY DOCELOWE: dzieci, w tym dzieci z niepełnosprawnościami lub wymagające szczególnej opieki, do ukończenia roku szkolnego, w którym dziecko ukończy 3 rok życia lub dłużej, zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 2011 r. o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3 oraz z ustawą z dnia 12 marca 2022 r. o pomocy obywatelom Ukrainy w związku z konfliktem zbrojnym na terytorium tego państwa; rodzice; opiekunowie.

WARTOŚĆ ZADANIA: 496 400,00 zł

WARTOŚĆ DOFINANSOWANIA Z UE: 409 629,28 zł

 

Orzeszkowa Kraina

Lokalizacja

ul. Tarnowska 1b
Limanowa

Kontakt

telefon : 511-512-059
e-mail : orzeszkowakraina@gmail.com

Godziny otwarcia

Pon-Pt: 6:30 - 17:00
Sob-Nd: nieczynne